
Stainless Steel 18K Gold Plated Electroplated Geometric Square Pendant For Diy Earrings With Inlaid Zircon
Stainless Steel 18K Gold Plated Electroplated Geometric Square Pendant For Diy Earrings With Inlaid Zircon
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,A Price [3.6G]] |
| Product Shape | Square |
| Quality Of Precious Metals | 18K Gold Plated |
| Style | Original Design,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $3.35
-65%$3.35
$1.17More Images










Stainless Steel 18K Gold Plated Electroplated Geometric Square Pendant For Diy Earrings With Inlaid Zircon
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,A Price [3.6G]] |
| Product Shape | Square |
| Quality Of Precious Metals | 18K Gold Plated |
| Style | Original Design,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,A Price [3.6G]] |
| Product Shape | Square |
| Quality Of Precious Metals | 18K Gold Plated |
| Style | Original Design,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























