
Stainless Steel And Copper Geometric Crown Wing Necklace For Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images





Stainless Steel And Copper Geometric Crown Wing Necklace For Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |





















