
Stainless Steel And Titanium Steel Couple Ring Necklace With Stickman Cartoon Character Pearl Chain Seiko Design
Stainless Steel And Titanium Steel Couple Ring Necklace With Stickman Cartoon Character Pearl Chain Seiko Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 15g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images



Stainless Steel And Titanium Steel Couple Ring Necklace With Stickman Cartoon Character Pearl Chain Seiko Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 15g |





















