
Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Handcuffs Style Jewelry For Men And Women With Electroplating Treatment
Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Handcuffs Style Jewelry For Men And Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images










Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Handcuffs Style Jewelry For Men And Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















