
Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Ochain Doublelayer Cross Clavicle Necklace With Electroplating
Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Ochain Doublelayer Cross Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images




Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Ochain Doublelayer Cross Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |





















