
Stainless Steel And Titanium Steel Starfish Pendant Necklace For Women Electroplated Simple Style
Stainless Steel And Titanium Steel Starfish Pendant Necklace For Women Electroplated Simple Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 20g |
Original: $5.10
-65%$5.10
$1.78More Images





Stainless Steel And Titanium Steel Starfish Pendant Necklace For Women Electroplated Simple Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 20g |























