
Stainless Steel Animal Geometric Punk Polished Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Rod Thickness 1.2Mm,Rod Length 6Mm |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Insect,Geometric Type,Animals,Zodiac Signs |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images











Stainless Steel Animal Geometric Punk Polished Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Rod Thickness 1.2Mm,Rod Length 6Mm |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Insect,Geometric Type,Animals,Zodiac Signs |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Rod Thickness 1.2Mm,Rod Length 6Mm |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Insect,Geometric Type,Animals,Zodiac Signs |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |























