
Stainless Steel Bead Chain Antipearl Chain Vacuum Electroplating Rice Bead Chain Fashion Necklace Bracelet Diy With Electrolytic Brightening And String Of Pearls Pattern
Stainless Steel Bead Chain Antipearl Chain Vacuum Electroplating Rice Bead Chain Fashion Necklace Bracelet Diy With Electrolytic Brightening And String Of Pearls Pattern
| Customization | Necklace And Bracelet Personalized Engraving Logo Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | String Of Pearls |
| Processing Technology | Electrolytic Brightening |
| Product Features | Colorfast,Water-Resistant,And Rust-Free |
| Size | 6.5Mm |
| Stainless Steel Chain Diy | Anti-Pearl Chain Clip Pearl Chain |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images








Stainless Steel Bead Chain Antipearl Chain Vacuum Electroplating Rice Bead Chain Fashion Necklace Bracelet Diy With Electrolytic Brightening And String Of Pearls Pattern
| Customization | Necklace And Bracelet Personalized Engraving Logo Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | String Of Pearls |
| Processing Technology | Electrolytic Brightening |
| Product Features | Colorfast,Water-Resistant,And Rust-Free |
| Size | 6.5Mm |
| Stainless Steel Chain Diy | Anti-Pearl Chain Clip Pearl Chain |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Customization | Necklace And Bracelet Personalized Engraving Logo Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | String Of Pearls |
| Processing Technology | Electrolytic Brightening |
| Product Features | Colorfast,Water-Resistant,And Rust-Free |
| Size | 6.5Mm |
| Stainless Steel Chain Diy | Anti-Pearl Chain Clip Pearl Chain |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |























