
Stainless Steel Colorful Fish Geometric Cartoon Smiley Face Pendant Diy Handmade Jewelry Accessories
Stainless Steel Colorful Fish Geometric Cartoon Smiley Face Pendant Diy Handmade Jewelry Accessories
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Size | 12Mm |
| Style | Cartoon,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images









Stainless Steel Colorful Fish Geometric Cartoon Smiley Face Pendant Diy Handmade Jewelry Accessories
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Size | 12Mm |
| Style | Cartoon,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Size | 12Mm |
| Style | Cartoon,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























