
Stainless Steel Cylinder Pattern Casting Electroplating Bead Accessories For Diy Bracelet
| Length And Width | See Product Details Picture |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Return Pattern |
| Product Shape | Cylinder |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images
















Stainless Steel Cylinder Pattern Casting Electroplating Bead Accessories For Diy Bracelet
| Length And Width | See Product Details Picture |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Return Pattern |
| Product Shape | Cylinder |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length And Width | See Product Details Picture |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Return Pattern |
| Product Shape | Cylinder |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |





















