
Stainless Steel Earrings With Geometric Animal Zodiac Patterns Heart And Drop Shaped Electroplated Punk Style
Stainless Steel Earrings With Geometric Animal Zodiac Patterns Heart And Drop Shaped Electroplated Punk Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,1.2X6x6mm |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Drop-Shaped,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images



























Stainless Steel Earrings With Geometric Animal Zodiac Patterns Heart And Drop Shaped Electroplated Punk Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,1.2X6x6mm |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Drop-Shaped,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,1.2X6x6mm |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Drop-Shaped,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























