
316L Stainless Steel Electroplated Geometric Ushaped Retro Style Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images





316L Stainless Steel Electroplated Geometric Ushaped Retro Style Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























