
Stainless Steel Fish Ginkgo Leaf Pendant Jewelry Necklace Vacuum Plating Electroplating
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Style | Pastoral Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $0.31
-65%$0.31
$0.11More Images








Stainless Steel Fish Ginkgo Leaf Pendant Jewelry Necklace Vacuum Plating Electroplating
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Style | Pastoral Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Style | Pastoral Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























