
Stainless Steel Fish Pattern Electroplated Earrings Hook Jewelry Making Supplies
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $0.89
-65%$0.89
$0.31More Images








Stainless Steel Fish Pattern Electroplated Earrings Hook Jewelry Making Supplies
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fish |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























