
Stainless Steel Fish Pattern Leaf Earrings And Necklace Jewelry Accessories Diy Handmade With 18K Electroplating
Stainless Steel Fish Pattern Leaf Earrings And Necklace Jewelry Accessories Diy Handmade With 18K Electroplating
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images











Stainless Steel Fish Pattern Leaf Earrings And Necklace Jewelry Accessories Diy Handmade With 18K Electroplating
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























