
Stainless Steel Fish Pattern Natural Stone Pendant Necklace Jewelry Supplies Accessories With 18K Electroplating
Stainless Steel Fish Pattern Natural Stone Pendant Necklace Jewelry Supplies Accessories With 18K Electroplating
| Dimensions | Big |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images









Stainless Steel Fish Pattern Natural Stone Pendant Necklace Jewelry Supplies Accessories With 18K Electroplating
| Dimensions | Big |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | Big |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























