
Stainless Steel Flat Cross Epoxy Chain Oil Dripping Nonfading Necklace Bracelet With Electrolytic Brightening And Oval Pattern Diy
Stainless Steel Flat Cross Epoxy Chain Oil Dripping Nonfading Necklace Bracelet With Electrolytic Brightening And Oval Pattern Diy
| Custom Made | Necklace And Bracelet Personalized Engraving Logo Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Oval |
| Processing Technique | Electrolytic Brightening |
| Size | 1.7 Mm |
| Stainless Steel Chain Diy | Epoxy Chain Flat Cross Epoxy |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images








Stainless Steel Flat Cross Epoxy Chain Oil Dripping Nonfading Necklace Bracelet With Electrolytic Brightening And Oval Pattern Diy
| Custom Made | Necklace And Bracelet Personalized Engraving Logo Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Oval |
| Processing Technique | Electrolytic Brightening |
| Size | 1.7 Mm |
| Stainless Steel Chain Diy | Epoxy Chain Flat Cross Epoxy |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Custom Made | Necklace And Bracelet Personalized Engraving Logo Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Oval |
| Processing Technique | Electrolytic Brightening |
| Size | 1.7 Mm |
| Stainless Steel Chain Diy | Epoxy Chain Flat Cross Epoxy |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |























