
Stainless Steel Flower Badge Pendant Earrings Necklace With Dripping Oil Design Handmade
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | - |
| Size | 12Mm |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 3g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images




















Stainless Steel Flower Badge Pendant Earrings Necklace With Dripping Oil Design Handmade
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | - |
| Size | 12Mm |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | - |
| Size | 12Mm |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 3g |























