
Stainless Steel Geometric Body Piercing Jewelry Electroplating Unisex Nose Ring Eyebrow Nail Lip Tongue Navel Ring
Stainless Steel Geometric Body Piercing Jewelry Electroplating Unisex Nose Ring Eyebrow Nail Lip Tongue Navel Ring
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 1Pcs |
| Style | Unisex |
| Weight | 4g |
Original: $0.77
-65%$0.77
$0.27More Images
























Stainless Steel Geometric Body Piercing Jewelry Electroplating Unisex Nose Ring Eyebrow Nail Lip Tongue Navel Ring
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 1Pcs |
| Style | Unisex |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 1Pcs |
| Style | Unisex |
| Weight | 4g |





















