
316L Stainless Steel Geometric Cat's Eye Earrings For Women With Electroplating And French Retro Style
316L Stainless Steel Geometric Cat's Eye Earrings For Women With Electroplating And French Retro Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Grams | 5G |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $3.95
-65%$3.95
$1.38More Images





316L Stainless Steel Geometric Cat's Eye Earrings For Women With Electroplating And French Retro Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Grams | 5G |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Grams | 5G |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 5g |























