
Stainless Steel Geometric Cshaped Coil Spring Hoop Earrings Electroplating Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images







Stainless Steel Geometric Cshaped Coil Spring Hoop Earrings Electroplating Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















