
316L Stainless Steel Geometric Diamond Multilayer Opening Adjustable Women's Ring
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images







316L Stainless Steel Geometric Diamond Multilayer Opening Adjustable Women's Ring
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























