
Stainless Steel Geometric Fashion Electroplated Hanging Earrings With White Zirconium Ear Buckle
Stainless Steel Geometric Fashion Electroplated Hanging Earrings With White Zirconium Ear Buckle
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Earrings 1X9mm,Ear Buckles 1X6mm (Chain: 49Mm),Earrings 1X6mm |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images










Stainless Steel Geometric Fashion Electroplated Hanging Earrings With White Zirconium Ear Buckle
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Earrings 1X9mm,Ear Buckles 1X6mm (Chain: 49Mm),Earrings 1X6mm |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Earrings 1X9mm,Ear Buckles 1X6mm (Chain: 49Mm),Earrings 1X6mm |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























