
Stainless Steel Geometric Fish Pattern Pendant Jewelry Accessories For Necklace And Bracelet Making Electroplated
Stainless Steel Geometric Fish Pattern Pendant Jewelry Accessories For Necklace And Bracelet Making Electroplated
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.06
-65%$1.06
$0.37More Images






Stainless Steel Geometric Fish Pattern Pendant Jewelry Accessories For Necklace And Bracelet Making Electroplated
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























