
Stainless Steel Geometric Heartshaped Rhinestone Electroplated Ear Studs With Flower Design
Stainless Steel Geometric Heartshaped Rhinestone Electroplated Ear Studs With Flower Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Steel Color,Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Sales Method | 1 Pair For Sale |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images







































Stainless Steel Geometric Heartshaped Rhinestone Electroplated Ear Studs With Flower Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Steel Color,Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Sales Method | 1 Pair For Sale |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Steel Color,Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Sales Method | 1 Pair For Sale |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























