🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

316L Stainless Steel Geometric Joker Hexagonal 3D Pendant Necklace Electroplating Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
$0.85
Original: $2.43
-65%316L Stainless Steel Geometric Joker Hexagonal 3D Pendant Necklace Electroplating Unisex—
$2.43
$0.85More Images




316L Stainless Steel Geometric Joker Hexagonal 3D Pendant Necklace Electroplating Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























