
Stainless Steel Geometric Key Switch Lip Nail Wine Cup Ear Nail Ear Ring With Electroplating Treatment
Stainless Steel Geometric Key Switch Lip Nail Wine Cup Ear Nail Ear Ring With Electroplating Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Black |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images






Stainless Steel Geometric Key Switch Lip Nail Wine Cup Ear Nail Ear Ring With Electroplating Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Black |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Black |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























