
Stainless Steel Geometric Multidrill Welding Point Lip Ring And Ear Bone Ring With Diamond Design
Stainless Steel Geometric Multidrill Welding Point Lip Ring And Ear Bone Ring With Diamond Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Anniversary Celebration,Award Commemoration |
| Specifications | Stainless Steel 1.2X12mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images





















Stainless Steel Geometric Multidrill Welding Point Lip Ring And Ear Bone Ring With Diamond Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Anniversary Celebration,Award Commemoration |
| Specifications | Stainless Steel 1.2X12mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Anniversary Celebration,Award Commemoration |
| Specifications | Stainless Steel 1.2X12mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |























