
Stainless Steel Geometric Nose Nail Nose Ring Inlaid With Artificial And Semiprecious Stones For Women
Stainless Steel Geometric Nose Nail Nose Ring Inlaid With Artificial And Semiprecious Stones For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Function | Decoration |
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Weight | 30g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images






























Stainless Steel Geometric Nose Nail Nose Ring Inlaid With Artificial And Semiprecious Stones For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Function | Decoration |
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Function | Decoration |
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Weight | 30g |























