
Stainless Steel Geometric Nose Ring And Ear Bone Ring With Electroplating And Three Layer Inlaid White Zircon
Stainless Steel Geometric Nose Ring And Ear Bone Ring With Electroplating And Three Layer Inlaid White Zircon
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Festival,Advertising Promotion,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2*8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $2.81
-65%$2.81
$0.98More Images
















Stainless Steel Geometric Nose Ring And Ear Bone Ring With Electroplating And Three Layer Inlaid White Zircon
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Festival,Advertising Promotion,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2*8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Festival,Advertising Promotion,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2*8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























