
Stainless Steel Geometric Open Ring For Women Hand Finely Polished And Electroplated
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Polishing Process | Hand Finely Polished |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $3.88
-65%$3.88
$1.36More Images




Stainless Steel Geometric Open Ring For Women Hand Finely Polished And Electroplated
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Polishing Process | Hand Finely Polished |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Polishing Process | Hand Finely Polished |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























