
Stainless Steel Geometric Pendant Necklace For Unisex With Copper Pendant
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Null,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Stainless Steel Geometric Pendant Necklace For Unisex With Copper Pendant
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Null,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Null,Minimalist |
| Weight | 5g |





















