
Stainless Steel Geometric Pig Nose Double Hole Pendant Handmade Jewelry Electroplated 18K Gold
Stainless Steel Geometric Pig Nose Double Hole Pendant Handmade Jewelry Electroplated 18K Gold
| Craft | Stainless Steel Electroplated 18K Gold |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | - |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | - |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images










Stainless Steel Geometric Pig Nose Double Hole Pendant Handmade Jewelry Electroplated 18K Gold
| Craft | Stainless Steel Electroplated 18K Gold |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | - |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | - |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Craft | Stainless Steel Electroplated 18K Gold |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | - |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | - |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |























