
316L Stainless Steel Geometric Pleated Irregular Vacuum 18K Gold Plated Electroplated Women's Earrings
316L Stainless Steel Geometric Pleated Irregular Vacuum 18K Gold Plated Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Gold Plated Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Electroplating (In The Furnace) |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images





316L Stainless Steel Geometric Pleated Irregular Vacuum 18K Gold Plated Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Gold Plated Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Electroplating (In The Furnace) |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Gold Plated Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Electroplating (In The Furnace) |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























