
Stainless Steel Geometric Precision Inlaid Zircon Nose Ring And Ear Bone Cartilage Helix Earrings With Electroplating
Stainless Steel Geometric Precision Inlaid Zircon Nose Ring And Ear Bone Cartilage Helix Earrings With Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Festival,Advertising Promotions,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | Gold |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 2g |
Original: $2.81
-65%$2.81
$0.98More Images
















Stainless Steel Geometric Precision Inlaid Zircon Nose Ring And Ear Bone Cartilage Helix Earrings With Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Festival,Advertising Promotions,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | Gold |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Festival,Advertising Promotions,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | Gold |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 2g |























