
Stainless Steel Geometric Semiembossed Electroplated Earrings Pendant With Flower And Water Drop Design
Stainless Steel Geometric Semiembossed Electroplated Earrings Pendant With Flower And Water Drop Design
| Dimensions | Medium |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Style | Niche,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $0.07
-71%$0.07
$0.02More Images


















Stainless Steel Geometric Semiembossed Electroplated Earrings Pendant With Flower And Water Drop Design
| Dimensions | Medium |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Style | Niche,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | Medium |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Style | Niche,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























