
Stainless Steel Geometric Sixpointed Star Diamond Necklace Unisex
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images






Stainless Steel Geometric Sixpointed Star Diamond Necklace Unisex
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |























