
Stainless Steel Geometric Swan Opal Necklace For Female
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images






Stainless Steel Geometric Swan Opal Necklace For Female
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |





















