
Stainless Steel Geometric Ushaped Colorful Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Asexuality |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 13g |
Original: $3.01
-65%$3.01
$1.05More Images









Stainless Steel Geometric Ushaped Colorful Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Asexuality |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Asexuality |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 13g |





















