
Stainless Steel Geometric Zircon Eyebrow Nails And Ear Cartilage Nails
| Dimensions | 1.2*6,8*3Mm |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Specifications | Bending Rod 1.2X8x3mm |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 2g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images


















Stainless Steel Geometric Zircon Eyebrow Nails And Ear Cartilage Nails
| Dimensions | 1.2*6,8*3Mm |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Specifications | Bending Rod 1.2X8x3mm |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 1.2*6,8*3Mm |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Specifications | Bending Rod 1.2X8x3mm |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 2g |























