
316L Stainless Steel Ginkgo Leaf Women's Exaggerated Highend Fashion Electroplated Geometric Earrings
316L Stainless Steel Ginkgo Leaf Women's Exaggerated Highend Fashion Electroplated Geometric Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images






316L Stainless Steel Ginkgo Leaf Women's Exaggerated Highend Fashion Electroplated Geometric Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























