
Stainless Steel Gold Beads Three Layer Design Electroplated Geometric Fashion Ring Accessories
Stainless Steel Gold Beads Three Layer Design Electroplated Geometric Fashion Ring Accessories
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $3.52
-65%$3.52
$1.23More Images





Stainless Steel Gold Beads Three Layer Design Electroplated Geometric Fashion Ring Accessories
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















