
Stainless Steel Heart Cut Out Necklace Pendant Fashion Diy Jewelry Accessories Electroplating
Stainless Steel Heart Cut Out Necklace Pendant Fashion Diy Jewelry Accessories Electroplating
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape |
| Size | 21.5X21.5mm |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales Large Quantity Congyou |
| Weight | 1g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images





Stainless Steel Heart Cut Out Necklace Pendant Fashion Diy Jewelry Accessories Electroplating
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape |
| Size | 21.5X21.5mm |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales Large Quantity Congyou |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape |
| Size | 21.5X21.5mm |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales Large Quantity Congyou |
| Weight | 1g |























