
Stainless Steel Heart Leaf Flower Pendant Jewelry For Women With Electroplating Treatment
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | See Details |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images


















Stainless Steel Heart Leaf Flower Pendant Jewelry For Women With Electroplating Treatment
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | See Details |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | See Details |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























