
Stainless Steel Heart Shape Electroplating Piercing Jewelry Eyebrow Nail Ear Bone Nail Lip Nail
Stainless Steel Heart Shape Electroplating Piercing Jewelry Eyebrow Nail Ear Bone Nail Lip Nail
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style |
| Weight | 100g |
More Images








Stainless Steel Heart Shape Electroplating Piercing Jewelry Eyebrow Nail Ear Bone Nail Lip Nail
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style |
| Weight | 100g |























