
Stainless Steel Hiphop Style Cylinder Jewelry Necklace For Yoga Meditation With Polishing Treatment
Stainless Steel Hiphop Style Cylinder Jewelry Necklace For Yoga Meditation With Polishing Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Hip-Hop |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images








Stainless Steel Hiphop Style Cylinder Jewelry Necklace For Yoga Meditation With Polishing Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Hip-Hop |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Hip-Hop |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |























