
Stainless Steel Hirback Pattern Electroplating Fashion Geometric Tail Chain Extension Chain Jewelry Accessories
Stainless Steel Hirback Pattern Electroplating Fashion Geometric Tail Chain Extension Chain Jewelry Accessories
| Dimensions | Medium |
|---|---|
| Jewelry Accessories Diy | Bracelet Necklace Jewelry Chain Extension Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Hirback |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Use | Diy Tail Chain Extension Chain |
| Weight | 3g |
Original: $0.14
-64%$0.14
$0.05More Images




Stainless Steel Hirback Pattern Electroplating Fashion Geometric Tail Chain Extension Chain Jewelry Accessories
| Dimensions | Medium |
|---|---|
| Jewelry Accessories Diy | Bracelet Necklace Jewelry Chain Extension Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Hirback |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Use | Diy Tail Chain Extension Chain |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | Medium |
|---|---|
| Jewelry Accessories Diy | Bracelet Necklace Jewelry Chain Extension Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Hirback |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Use | Diy Tail Chain Extension Chain |
| Weight | 3g |























