
Stainless Steel Jewelry Accessories Sun Pendant Fashionable Nonfading Vacuum Furnace Electroplated Necklace Bracelet Diy
Stainless Steel Jewelry Accessories Sun Pendant Fashionable Nonfading Vacuum Furnace Electroplated Necklace Bracelet Diy
| Customization | Engraving Laser Personalized Logo Vacuum Furnace Electroplating Color Preservation |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sun |
| Processing Technology | Vacuum Furnace Electroplating |
| Product Features | Colorfast,Water-Resistant,And Rust-Free |
| Size | 18.5Mm |
| Stainless Steel Pendant Diy | Sun Pendant Sunflower Pendant |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images





Stainless Steel Jewelry Accessories Sun Pendant Fashionable Nonfading Vacuum Furnace Electroplated Necklace Bracelet Diy
| Customization | Engraving Laser Personalized Logo Vacuum Furnace Electroplating Color Preservation |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sun |
| Processing Technology | Vacuum Furnace Electroplating |
| Product Features | Colorfast,Water-Resistant,And Rust-Free |
| Size | 18.5Mm |
| Stainless Steel Pendant Diy | Sun Pendant Sunflower Pendant |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Customization | Engraving Laser Personalized Logo Vacuum Furnace Electroplating Color Preservation |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sun |
| Processing Technology | Vacuum Furnace Electroplating |
| Product Features | Colorfast,Water-Resistant,And Rust-Free |
| Size | 18.5Mm |
| Stainless Steel Pendant Diy | Sun Pendant Sunflower Pendant |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |





















