
Stainless Steel Letter Pattern O Word Chain Unisex Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images








Stainless Steel Letter Pattern O Word Chain Unisex Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |





















