
Stainless Steel Love Drop Oil Chain Gold Plated Heart Diy Jewelry Bracelet Necklace Accessories With Dripping Oil Design And Round Pattern
Stainless Steel Love Drop Oil Chain Gold Plated Heart Diy Jewelry Bracelet Necklace Accessories With Dripping Oil Design And Round Pattern
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | 5Mm Wide |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Round |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 30g |
Original: $5.54
-65%$5.54
$1.94More Images














Stainless Steel Love Drop Oil Chain Gold Plated Heart Diy Jewelry Bracelet Necklace Accessories With Dripping Oil Design And Round Pattern
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | 5Mm Wide |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Round |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | 5Mm Wide |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Round |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 30g |























